fbpx

3D paneelaed

3D paneelaed - vastupidav, lihtne paigaldada ja vajab vähest hoolt

3D paneelaed on toodetud terastraadist, mis on tsingitud ja (pulber)värvitud. 2D ja 3D paneelid on toodetud kokkukeevitatud terastraatidest nii, et moodustuvad ristkülikud mõõtmetega 50x200mm. Paneelid on standartsete mõõtmetega. 3D paneelaed on toodetud tsingitud keevispaneelidest, mis värvitakse pulbervärvidega RAL-kataloogi põhjal kliendile sobivasse värvitooni.

Valmistoodanguna on laos ootamas RAL6005 (roheline), RAL7016 (tume- ehk antratsiithall) ja RAL8019 (tumepruun). 3D paneeli on sissepainutatud lained, mis lisavad paneelile tugevust, muudavad paneeli nn. kolmemõõtmeliseks. Siit ka nimetus 3D keevispaneel.

3D-paneele valmistatakse 4 ja 5mm-i paksusest terastraadist. Paneele valmistatakse standartsete kõrgustega 830mm kuni 2430mm. Paneeli pikkuseks 2500mm.

3D paneel lisatud liugvärvale, 3D paneelaed

2D paneelaial puudub sisse painutatud osa

2D-paneelil valmistatakse kahest erinavas traadi kombinatsioonis:

  • (kergemal paneelil) horisontaaltraat on 5mm-i ja vertikaal 6mm-i paksune; 
  • (raskemal paneelil) horisontaal on 8 mm-i ja vertikaal 6 mm-i paksusest terastraadist.

2D paneelil puudub sissepainutatud laine, kuid selle asemel annavad tugevuse mõlemale poole vertikaaltraati keevitatud horisontaaltraadid. Kõrgused vastavalt 630mm kuni 2430mm. Paneeli pikkuseks 2500mm. Keevispaneeli plussideks on vastupidavus keskkonnatoimele, paigaldus- ja hooldusmugavus ja sobivus erinevate arhitektuuriliste lahendus.

Sobivad väravate lahendused leiate siit. 

3D paneelaed
3D paneelaia lehele